Hlava / čap spojovacej tyče riadenia BLUE PRINT ADT38730
BLUE PRINT ADT38730 Hlava / čap spojovacej tyče riadenia pre TOYOTA CARINA, PICNIC, CORONA Predna naprava vpravo
Číslo produktu: ADT38730
Značka: BLUE PRINT
Spotrebné čísla: BLUE PRINT ADT38730
Podrobnosti
Strana montáże:
Predna naprava vpravo
Dĺžka [mm]:
212
Hmotnosť [kg]:
0,640
Produkt v páre:
ADT38729
Hrúbka:
78
Rozmer kľúča:
19
Dodrzat servisné predpisy
Rozmer vnútorného závitu:
M15 x 1,5
Rozmer vonkajšieho závitu:
M12 x 1,25
Stav:
Nové
Atraktívne ceny
Nakupujte tam, kde sú zľavy! Ponúkame:
obrovský výber potrieb pre automobily za atraktívne ceny
špeciálne ponuky
možnosť bezplatného doručenia k objednávkam od určitej hodnoty
Rýchle doručenie
Potrebujete, aby bolo vaše auto opravené čo najrýchlejšie? Získajte potrebné súčiastky za rekordne krátky čas. Podrobné informácie nájdete v našich podmienkach pre doručovanie tovaru.
Jednoduché vrátenie alebo výmena
U nás môžete veľmi jednoducho vymeniť produkt za iný, alebo ho vrátiť do nášho skladu v rámci štandardnej lehoty na vrátenie tovaru a získať vaše peniaze späť. Kliknite na tento odkaz a zistite viac o našich pravidlách a podmienkach vrátenia a výmeny tovaru. Okrem toho máte aj možnosť predĺžiť si štandardnú lehotu na vrátenie tovaru zo 14 na 100 dní, a to využitím služby Bezpečná objednávka.
Profesionálna pomoc
Máte otázky ohľadom produktu alebo objednávky? Odpovede nájdete tu alebo kontaktujte našich agentov z tímu podpory pre zákazníkov ktorýmkoľvek pre vás vhodným komunikačným kanálom.
Produkty z kategórie Hlava / čap spojovacej tyče riadenia BLUE PRINT ADT38730 kompatibilné s nasledujúcimi populárnymi autami
Modely áut
Toyota Carina E; Toyota Carina T19 Sedan; Toyota Picnic MPV; Toyota Carina E Sportswagon; Corona Premio X Saloon (ST210); Carina T210; Corona IX Sedan (T190); Corona VIII Sedan (T170)