Napinák rebrovaného klinového remeňa JP GROUP 1218202109
JP GROUP 1218202109 Napinák rebrovaného klinového remeňa QH
Číslo produktu: 1218202109
Značka: JP GROUP
Spotrebné čísla: JP GROUP QTA1190
Podrobnosti
Priemer [mm]:
70
Šírka [mm]:
24
Dopňujúca informácia:
QH
Stav:
Nové
Atraktívne ceny
Nakupujte tam, kde sú zľavy! Ponúkame:
obrovský výber potrieb pre automobily za atraktívne ceny
špeciálne ponuky
možnosť bezplatného doručenia k objednávkam od určitej hodnoty
Rýchle doručenie
Potrebujete, aby bolo vaše auto opravené čo najrýchlejšie? Získajte potrebné súčiastky za rekordne krátky čas. Podrobné informácie nájdete v našich podmienkach pre doručovanie tovaru.
Jednoduché vrátenie alebo výmena
U nás môžete veľmi jednoducho vymeniť produkt za iný, alebo ho vrátiť do nášho skladu v rámci štandardnej lehoty na vrátenie tovaru a získať vaše peniaze späť. Kliknite na tento odkaz a zistite viac o našich pravidlách a podmienkach vrátenia a výmeny tovaru. Okrem toho máte aj možnosť predĺžiť si štandardnú lehotu na vrátenie tovaru zo 14 na 100 dní, a to využitím služby Bezpečná objednávka.
Profesionálna pomoc
Máte otázky ohľadom produktu alebo objednávky? Odpovede nájdete tu alebo kontaktujte našich agentov z tímu podpory pre zákazníkov ktorýmkoľvek pre vás vhodným komunikačným kanálom.
Produkty z kategórie Napinák rebrovaného klinového remeňa JP GROUP 1218202109 kompatibilné s nasledujúcimi populárnymi autami
Modely áut
Opel Corsa D; Opel Corsa C; Opel Insignia A Sports Tourer; Opel Astra h l48; Opel Meriva x03; Opel Astra j p10; Opel Astra j Kombi; Opel Astra g f48; Mokka / Mokka X (J13); Astra H Caravan; Zafira C Tourer (P12); Opel Meriva B; Opel Corsa S93; Opel l08; Opel Insignia A g09; Opel Insignia Saloon; Opel Adam M13; Opel Astra G Kombi; Opel Agila h00; Opel Combo C