Späť
Krajina
Späť
Moje vozidlá
-
Náhradné diely pre vaše auto

-
Informácie
| Dĺžka [mm]: | 2465 |
| Počet rebier: | 6 |
| Stav: | Nové |
Nakupujte tam, kde sú zľavy! Ponúkame:
Potrebujete, aby bolo vaše auto opravené čo najrýchlejšie? Získajte potrebné súčiastky za rekordne krátky čas. Podrobné informácie nájdete v našich podmienkach pre doručovanie tovaru.
U nás môžete veľmi jednoducho vymeniť produkt za iný, alebo ho vrátiť do nášho skladu v rámci štandardnej lehoty na vrátenie tovaru a získať vaše peniaze späť. Kliknite na tento odkaz a zistite viac o našich pravidlách a podmienkach vrátenia a výmeny tovaru. Okrem toho máte aj možnosť predĺžiť si štandardnú lehotu na vrátenie tovaru zo 14 na 100 dní, a to využitím služby Bezpečná objednávka.
Máte otázky ohľadom produktu alebo objednávky? Odpovede nájdete tu alebo kontaktujte našich agentov z tímu podpory pre zákazníkov ktorýmkoľvek pre vás vhodným komunikačným kanálom.
| Modely áut | SL R129; Audi A8 D3; Jeep Cherokee XJ; Jaguar X-Type Sedan; Jeep Grand Cherokee mk1; X-Type Kombi (X400) |
| Motory | 500 SL; 2.8 FSI; 4.0 i; 4.0 i 4x4; 2.1 V6; 3.0 V6 Allrad; 2.5 V6 Allrad |
| Výkon motora (v koňoch) | 156-326 KS |
| Výkon (v kilowattoch) | 115-240 kW |
| Rok výroby | 1988-2010 |
| Číslo položky výrobcu | 262465 |
| Číslo(a) dielu OE |
Zodpovieme vaše otázky o produkte! Odpovedáme na všetky otázky o našich náhradných dieloch. autodielyonline24.sk Zákaznícka podpora!
Podeľte sa o vaše myšlienky a skúsenosti s ostatnými používateľmi
MAPCO 262465 Ozubený klinový remeň 2465mm, 6 Dĺžka: 2465mm, Počet rebier: 6 pre tvoje auto